Jak hrát?

Hra Asociace spočívá v tom napsat deset slov, která se Vám vybaví, když se řekne zadané téma. Vždy o půlnoci proběhne přepočítání slov za uplynulý den a budou se rozdělovat body. Každé slovo, které napsali alespoň dva rozdílní hráči, dostane určený počet bodů podle četnosti výskytu (například za pět stejných slov od různých hráčů dostane každý z nich 5 bodů). Následně se zveřejní Vaše bodové ohodnocení, seznam bodovaných slov a žebříček hráčů.

Zadávání asociací

Každý den můžete zadat až 10 asociací s maximálně jedním hráčem (nemůžete si rozdělit 10 asociací mezi více svých registrovaných hráčů). Slova se píší v základním tvaru, obvykle v 1. pádě jednotného čísla. Nebudou Vám započtena slova, která napíšete víckrát než jednou. Stejně tak Vám nebudou započtena slova, která budou stejná jako aktuální téma. Posledních 10 minut dne nelze zadávat nové asociace ani je opravovat.

Orientace na stránkách

Po nalogování se Vám v menu objeví nová položka s aktuální hrou. V ní si můžete zkontrolovat Vaše dnešní asociace nebo je zadat, pokud jste tak již dříve neučinili. V rubrice "Včerejší výsledky" se Vám zobrazí nejnovější dohraná hra. Pro prohlížení nejen Vašich úspěchů z dřívějších her klikněte na Historie a vyberte požadované téma nebo datum. Ve výsledcích daného dne máte zvýrazněna Vaše slova, která se umístila v žebříčku. Pokud se budete chtít podívat i na slova, která v žebříčku nejsou, zastavte kurzor myši nad Vaším zvýrazněným nickem v žebříčku toho dne. V menu "Extra" můžete navrhovat svá vlastní témata a přispívat do vzkazovníku.

Pravidla vzkazovníku

Přidávání vzkazů je omezeno estetičností příspěvku a jeho obsahem. Mazat se budou vzkazy s nevhodnými slovy či obsahem (např. aktuální asociace či nadávky). Porušením podmínek riskujete znemožnení přidávat vzkazy či smazaní účtu. (nejasnosti směřujte na e-mail)

Přeji příjemnou zábavu při hraní empatické hry Asociace.